شقایق های وحشی

با آدم های بی درد کاری ندارم

تیکه ای از اعتراض به گذاشتن عکس جنایات آمریکا

v      سلام

 

v      میشه یکی از عکس هاتون ور دارید؟.

 

v      سلام کدوم

 

v      دموکراسی

 

v      گوگل این عکس را و هر چی مربوط به جنایات آمریکائی ها بوده زده

 

v      شرمنده ام از شما خواهر عزیزم

 

v      نه من از شما شرمنده ام  آدم بهم میریزه

 

v      همچنین وقتی این عکس و دیدم یک هفته ریختم بهم

 

v      حالا می شه حذف شه؟

 

v      شما کجا بودید ببینید در سال پیش در زندان گوانتانامو مسلمین به خاطر شکنجه روانی خواهر مسلمانی از کشور لیبی را در انظارزندانیان و سربازان مست وادار به استحمام نمودند وبه همین خاطر 40 نفر از زندانیان مومن تحمل نکردند وخود کشی کردند...

 

v      .می دونمولی نمی تونم ببینم خوب باشه

 

v      یاابن الزهرا

 

v      شکر گزار باشیم که اجنوی (لا اله ال الله)نمیتاواند ونخواهیم گذاشت که ناموس مان چپ فکر

کند تا آنجا ئی که....

v      در به گرو گان گرفتن یوگو سلاوهای انگلیسی کثیف فرمانده تیم دریائی در مصاحبه با شبکه انگلیسی سوال می شود چقدر وارد آب های ایران شده اند؟با انگشتان دست فاصله ای 5 سانتی را نشان می دهد و می گوید: 5 سانت.

 

v      الهی شکر

 

v      ولی احمد متوسلیان ها راضی به مشاهده ی این صحنه ها در حتی گو شه دنیا نبوده اند واین مکتب خمینی خامنه ایسم است

 

v      خدا روزی مون شهادت پا  در رکاب

رهبرمون کنه

v      انشالله.

 

v      خواهر عزیزم نمی دانم ازکجائی ولی این را به دان دختران مجاهد نقششان را در اشاع فرهنگ زینبی هیچ کاری در کف جامعه ما نکرده اند و بدان که این حرف ها با توبمیری من بمیرم هم درست نمی شود واز این مسئل دلم خونه.

 

v      حاجی به قران می دونم خیر سرم فرمانده خواهران در...هستم به خدا خواهرا کمک نمی کنند شما دعا کن برام هرکی بهم میرسه فقط دستور فقط ادعا بابا هیچی پای درد و دل منو وا نکن بیخیال.

و...

 

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 14:59  توسط عبيدك بفنائك  | 

عادل عدالت دارد؟

هوالمعز

این کتک خوردن از لیدرهای با مرام حاج حبیب کاشانی که اصلا خودشم نشون نداد و از طریق لینک های مرتبطش (همون حلوا خورهایی  که از . . . باخودش به پرس پولیس آورده)با لیدر ها  از ما پذیرایی کردند و باتون ها و لقد ها و بی احترامی های نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه آزادی و تماشاچیان پرسپولیسی در مقابل تحمل جنایات مردم مظلوم و بی دفاع بحرینی در مقابل آل سعود صهیونیستی چیزی نیست نوش جون حزب الله

ولی این حمایت یک بام و دو هوای صدا و سیما مارا می چزوند من نمی دونم دولت اصلاحات و سازندگی بود که با آل سعود بره سگی کوف می کردند شما دیگه چه وامی از این حرام زاده ها گرفته اید که جرات نداشتید یه تصویر ۵ثانیه ای از این حمایت دانشجویان عدالت خواه بگیرید تا دل مظلومین بحرین ولو برای چند ثانیه شاد شه ولو پی هر کوفت و زهر ماری را به جون می خریدید ونه اینکه فوتبال ما خیلی فاخر و عالی است.

 این هم سندی بر کثافت بودن فوتبالی است که زمانی بزرگان پاکی به عشق دفاع از مظلومین فوتبال بازی می کردند روزگاری فوتبالی داشتیم که فوتبالیست هایش به عشق مردمشان فوتبال بازی می کردند و البته اسوه هم می شدند ولی الان چی.به عشق مردم!!!به والله هرکه بگوید دروغ می گوید مثل . . .

فرمانده بی معرفت بی شعور نیروی انتظامی آیا این است رسم بر خورد با دانشجوی عدالت خواه نه با هم وطنت خودت نه با پسر خودتان نه با دزد هم این برخود را می کنند.

من نمی دونم حزب الله یک جاهایی باید جور کش و سپر این نیروی افتضاحی بشه یک جاهایی از خود اونها کتک بخوره حقیقتا حزب الله مظلوم است.

 اما عادل فردوسی پور باید اینجا عدالت خودرا که خیلی هم سنگش رابه سینه می زند به این قباحت و بی احترامی ها در برنامه هایش که از شیرین کاریهای اکبر میثاقیان و فیروز کریمی تا به هم پریدنها و لفت و لیس های فوتبال نمایش می دهد بپردازد.

 


لطفا به برنامه نود این موضوع را پیشنهاد نمایید.

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 11:39  توسط عبيدك بفنائك  | 

امروز بحرین کربلا است...

بنی الزهرا سلام الله علیها

یازهرا 

بحرین

 

 بحرین

بحرین 

بحرین 

حماین مردم پاکستان 

حمایت مردم پاکستان

+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 19:23  توسط عبيدك بفنائك  | 

خدایا چقدرسخت است نفس کشیدن

خدایا چقدرسخت است نفس کشیدن در زمانه ای که در چند ده فرسخی ات زنان و مردانی می سوزند و درد می کشند به جرم آزادگی شان و تو هم باید اجبارا نفس بکشی.

خدایا چقدر سخت است ،خدایا چقدر سخت است دیدن ،چقدر سخت است دیدن لحظه های آتش گرفتن شقایق های جوانه زده در لابه لای سنگ ها وکلوخ های دشتها که هیچ تعلقی به هیچ کس ندارند و آزادگیرا فریاد میزنند.

خدایا نفرین بر من که شب به شب عین خرس می خوابم و در آن طرف تر زنان و کودکانی از ترس گلوله ها و سرنیزه ها ،نه نه به والله ،از دریدگی و بی حیا ئی شان خواب به دیدگان راه نمی ده اند.خدایا چقدر سخت است این روز ها آه کشیدن .

خدایا چقدر سخت است این روز ها تحمل راه رفتن در خیا بان های تهران . دیدن آدم هایی که انگار نه انگار اتفاقی در حال وقوع است . دانشگاه تهران که افتضاح، دانشجو یانی که چند نسل قبل ترشان مردانگی و آزادگی را خوب می شناختند و عمل کرده بودند . اما حالا جز عده ای قلیل ، باقی همه به هوس بازی و عیاشی خود سخت مشغول اند .

خدایا دل چه کسی باید از درد های عزیز زهرا مهدی فاطمه بسوزد.

 خدایا به چه کسی باید بگوییم که در بحرین یمن لیبی مصر و تونس و دیگر کشورهای آزادی خواه مردان و زنان عدالت خواه چشمشان به ایران اسلامی است !!!

خدایا چقدر سخت است تکرار کوچه بنی هاشم و ما به نظار نشستن.

 تف بر من (الهم الجعل مماتی سریعا)

 

+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم اردیبهشت ۱۳۹۰ساعت 8:55  توسط عبيدك بفنائك  |